לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 052-2129129
חזור

אחריות והרחבת אחריות

 

לקוחות יקרים,

לכל מכשיר הנקנה אצלנו מתווספת תעודת אחריות לזמן הקצוב לכל מכשיר בין אם המכשיר חדש ,מחודש ,מתצוגה ,משומש. אנא דאג לשמור את תעודת האחריות שבמידה ותצטרך להשתמש בה תוכל למוצאה מיד.

 

מה היא הרחבת האחריות:

 

אחריות סלולרית - דואגים לכם מראש

הסמארטפון / טאבלט מאפשר לנו לשחק, לעבוד, למצוא מידע, לגלוש ברשת ועוד - והכל בנוחות מרבית. כדי למנוע הוצאות מיותרות במקרה של תקלות, גניבה או אבדן - חשוב מאוד להתכונן מראש - באמצעות רכישת אחריות מקיפה. האחריות מבטיחה תיקונים מהירים בזמן תקלה,  ויכולה לחסוך לכם כסף רב. שירותי האחריות שלנו איכותיים ומשתלמים בהרבה מאלה שיציעו לכם בחברת הסלולר, ואתם מוזמנים לקרוא באתר על ההבדלים והיתרונות הרבים.

לכל הרוכש מכשיר סמרטפון אנו ממליצים על  הרחבת האחריות גם לתקלות שהינן נזק לקוח.

 

מה ההבדל בין אחריות  - לבין הרחבת אחריות?

 

תעודת אחריות מכסה בתוך זמן תקופת האחריות כל תקלה שאינה נזק לקוח לדוגמא:אין קליטה למכשיר בעקבות בעיה ב"מוח" המכשיר. או דוגמא נוספת אין שמע אוזן. תקלות שהינן תקלות שלא נגרמו ע"י הלקוח מכוסות ע"י אחריות למעט נזקים פנימיים הנגרמים משבר ,נפילה ,מתח גבוה ,ועוד.

אחריות מורחבת מכסה כל תקלה שהיא במכשיר כולל שבר ,נזק מים ,אובדן או גנבה ,או אובדן כללי כתוצאה מנזק או כל תקלה מערכתית בכפוף לתקנון ה"הרחבה" ובכפוף לדמי השתתפות עצמית הכל לפי העניין קרי אומר סוג המכשיר מחירו וכו'...

יש לקבל העתק מ"תקנון הרחבת האחריות" לעיון בחנות. ניתן לבטח כל מכשיר גם כזה שלא נקנה אצלנו לאחר בדיקת מעבדה שלנו \ אישור להצטרפות להרחבת אחריות.

 

 

בניית אתרים