טרייד אין Trade In מחליפים ישן בחדש

מחליפים ישן בחדש- כל מכשיר ישן שווה כסף, הביאו את המכשיר הישן שלכם ושדרגו למכשיר מתקדם וחדש , ככה מתקדמים לטכנולוגיה חדשה בהוצאה נמוכה. טכנולוגיית מכשירי הסלולר מתפתחות במהירות. בדרך כלל רוב המכשירים כעבור שנה יהיו שווים פחות מחצי המחיר שבו נקנו.הבעיה הכי גדולה היא שבמכשירי אנדרואיד כאשר היצרן מפסיק לייצר דגם מסויים הוא מפסיק לייצר גם עדכון גרסא לתוכנה ואז למכשיר יש בעיות.

ממה נובעים הבעיות במכשירים ישנים:

כל האפליקציות שאתם רואים דורשות מערכות הפעלה מתקדמות יותר וכאשר למכשיר שביידכם יש מערכת הפעלה ישנה היא לא יכולה להפעיל את האפליקציות החדשות שמתחדשות ומשדרגות את הגרסאות שלהן בזמן שמערכת ההפעלה של מכשירכם היא ישנה ולא מתקדמת,מומלץ תמיד לקנות סלולרי חדש של החברות המתקדמות כגון: א.פ.ל, סמסונג, L.G, נוקיה.
כמו כן בעיה נפוצה היא כשרוכשים מכשיר סיני לא ידוע נתקלים בבעיה שהיא רכיבים וחלקי חילוף למכשירים סיניים בדרך כלל אין להשיג חלפים ורכיבים כך יוצא שמכשיר שמתקלקל לא ניתן לתיקון.ברוב המקרים לנו יש ניסיון רכיבים ויידע כיצד לתקן גם כאלה אך למרות זאת מומלץ לקנות מכשירים מחברות גדולות ומוכרות בארץ ובעולם כגון:אייפון, גלקסי, LG, נוקיה.