המכשיר היקר והחשוב ביותר למרבית האנשים הוא הטלפון הסלולרי שלהם. כמעט לכל אחד כיום יש טלפון חכם שמשמש אותם להרבה יותר מאשר שיחות טלפון. הטלפונים החכמים כיום מהווים את מרכז המידע שלנו, והם מסייעים לנו גם להתמצא בדרכים, גם לקנות מוצרים אונליין ואפילו כדי לשלם בחנויות, בין השאר. המכשירים הסלולריים הם יקרי ערך, ומהווים את החוד הטכנולוגי מבחינת חידושים ומענה לצרכים. לכן, חשוב מאוד לשמור עליהם, ולייצר להם שכבת הגנה חשובה שתעזור להם לשרוד נפילות ומכות שונות.

חומרים קשיחים אך אלסטיים

חנויות דיגיטל מלאות במגוון עצום של כיסויים ומגנים לטלפון הסלולרי, אשר מיועדים לשמור על חלקים שונים במכשיר. חלק מהכיסויים מגנים על הזכוכית הקדמית, אחרים על המסגרת האחורית, אם כי הרוב מציעים הגנה כוללת על כל החלק שלא כולל את המסך. האידיאל הוא לשים מגן מסך וסביבו מגן איכותי כמו אוטרבוקס מתקדם. מגן אוטרבוקס הוא מגן בעל כיסוי דק ומעוצב, אשר מייצר הגנה מירבית שכן הוא עשוי מחומר קשיח אך אלסטי, ומתאים במיוחד להגנה מפני מכות קטנות ונפילות מגובה נמוך. המגנים מגיעים במבחר דגמים וצבעים, והם קלים ונוחים לשימוש יום יומי. מדובר במגנים האיכותיים ביותר שאפשר להשיג כיום בישראל, והם מתאימים למגוון רחב של טלפונים.

להאריך את חיי הטלפון

הטלפונים הסלולריים עוברים הרבה מאוד במהלך היום, והם נמצאים בשימוש במשך כמעט 24 שעות ביממה. הם נמצאים בכיסים, שולחנות ואפילו בשירותים, והם יכולים ליפול בכל רגע נתון. מאוד לא נעים לרכוש טלפון מתקדם באלפי שקלים ולראות אותו מתרסק על הרצפה מבלי יכולת להגן על עצמו. הנפילות הן בלתי נמנעות, ובמיוחד כאשר ילדים מעורבים בעניין. בנוסף, יש גם הרבה שריטות, לכלוכים ואין ספור בעיות שנוצרות עם שימוש מרובה בטלפון הסלולרי. לכן, התקנה של מגן אוטרבוקס מתקדם תאריך את חיי הטלפון, תגן עליו ותאפשר למשתמש ליהנות ממנו במשך הרבה מאוד זמן.

הכיסוי האיכותי ביותר

מכשירים סלולריים, כאמור, הם מועדים לפורענות, בגלל שהם נמצאים בשימוש בלתי פוסק. הם נלקחים לכל מקום, ויכולים לבוא לידי שימוש גם בהליכה, גם בנסיעה (לא עבור הנהג עצמו) וכמובן גם בעבודה או בכל מקום אחר. קל לאבד אחיזה, או שהטלפון יחליק מהיד, והמשטחים עליהם הם נופלים הם לא תמיד סלחניים. כל נפילה, גם אם נראית קטנה ולא משמעותית, מקצרת מעט את חיי הטלפון ופוגעת לו בחלק מהפונקציות. כדי להאריך את חיי הטלפון, צריך לשמור עליו עם כיסוי מתאים, שיפתור כמה בעיות במכה אחת. ראשית, על המגן להיות איכותי וקשיח, ושנית, עליו להיות מרשים, יפה, ונוח מאוד לשימוש. בחברת אוטרבוקס מצאו את הנוסחה המושלמת וייצרו את הכיסויים הטובים ביותר שיש כיום בשוק.