סים לנייד או סים רגיל, הוא סים שמאפשר לבצע שיחות טלפון, לשלוח הודעות SMS, להתחבר לרשת האינטרנט וכמובן להשתמש באפליקציות וכל זאת באמצעות שימוש בנתונים ניידים. למעשה, הסים לנייד מחבר את הטלפון הסלולרי באופן רצוף לרשת האינטרנט.

מנגד, סים דאטה, הוא סים שמשמש אך ורק לגלישה באינטרנט. כך לדוגמה, אם יש לכם טאבלט, אתם תוכלו לחבר אותו לרשת האינטרנט על ידי סים דאטה ללא צורך בשימוש ב-WIFI או בהפעלת נקודה חמה מהטלפון הנייד.

סים וירטואלי הוא הדור הבא של כרטיסי הסים. מדובר על רכיב אלקטרוני ייחודי המתוקן בסוגים שונים של מכשירים סלולריים. תודות לרכיב הזה, אפשר לקיים שיחות טלפון וגם לגלוש באינטרנט וכל זאת ללא הצורך בהכנסת סים רגיל שעשוי מפלסטיק למכשיר הטלפון.

אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאת הכתבה ולקבל מידע אודות מתי מומלץ להשתמש בסים דאטה, מהם היתרונות של הסים הדיגיטלי לעומת הסים הרגיל ועוד.

הכתבה בשיתוף עם simonline המציעה שירות הטענת כרטיסי סים והטענת טוקמן של כל חברות הסלולר.

מתי נשתמש בסים דאטה?

כפי שצוין קודם לכן, תודות לסים דאטה, נוכל להיות מחוברים לאינטרנט כל הזמן באמצעות הפעלת הנתונים הניידים. סים דאטה מתאים לכל אלה:

-אם יש לכם מערכת השקיה חכמה בבית, אתם בוודאי יודעים שהיא צריכה להיות מחוברת לרשת האינטרנט וכל זאת על מנת שיהיה אפשר להפעיל אותה מרחוק. כאמור במקרה כזה, נמליץ על שימוש בסים דאטה. אין ספק שהוא יהיה אפקטיבי מאוד.

-אם יש לכם מחשב נייד ואתם לא רוצים להיות תלויים ברשת WIFI, כרטיס סים דאטה יהיה הפתרון המושלם עבורכם. אתם תוכלו לעבוד איתו מכל הארץ וללא תלות ב-WIFI. אנחנו מבטיחים לכם שזה ישפר לכם משמעותית את העבודה שלכם במחשב הנייד.

האם יש יתרונות לסים דיגיטלי?

אין ספק שיש לא מעט יתרונות לסים דיגיטלי בהשוואה לסים רגיל. להלן היתרונות:

-הסים הדיגיטלי מוטמע כבר במכשיר ועל כן אין שום התעסקות איתו.

-הסים הדיגיטלי מייתר את השימוש בכרטיסי סים רגילים ועל כן הוא גם מאפשר מעבר בין ספקיות סלולר בארץ ובחו"ל בקלות.

-במידה ועברתם לחברת סלולר אחרת, כל שתצטרכו לעשות הוא לבצע את פעולת ההעברה באמצעות לחיצה על כפתור או סריקת קוד. אין צורך יותר לפתוח את מגירת הסים במכשיר, להוציא את הסים הישן ולשים את החדש.

-במידה ויש לכם שעון חכם שתומך בסים דיגיטלי, תוכלו להיות זמינים גם כשהטלפון הסלולרי לא נמצא בקרבתכם.

-אם השעון החכם שלכם תומך בסים דיגיטלי ויש לכם חבילת תקשורת שמזינה אותו בנתונים, אתם תוכלו לצאת מהבית ולהיות זמינים להודעות וגם לשיחות.

האם יש מכשירים שיש להם כבר תמיכה בסים דיגיטלי?

הטכנולוגיה של סים דיגיטלי לא ממש חדשה. מה שכן, אפשר לראות שינוי אצל היצרניות של הטלפונים הסלולריים, שכן הן מאפשרות לתמוך בה. כמו כן, אפשר לראות שיש גם הטמעה של סים דיגיטלי במכשירים חכמים נוספים כמו, טאבלטים, שעונים חכמים ועוד.